Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

E-shop - Lexikon BOZP 2021

V tomto LEXIKONU BOZP jsou zapracovány důležité  požadavky značného počtu  předpisů k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, bezpečnosti technických zařízení a ochrany zdraví při práci, které jsou rozděleny do jednotlivých kapitol a které jsou tabulkově uspořádané. K jednotlivým požadavkům je přiřazen odkaz na příslušný právní předpis či technickou normu, případně i na návod k používání. K jejich vysvětlení a lepšímu pochopení jsou i uvedeny obrázky a symboly a v poznámkách někdy i komentáře.
Tato praktická příručka pro oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci poskytuje souhrnně důležité informace pro kontrolní činnost na pracovištích.
Je určena především odborně způsobilým osobám v prevenci rizik a vedoucím zaměstnancům při zajišťování úkolů v rámci prevence rizik. Může rovněž posloužit jako podklad při zpracování a vedení dokumentace BOZP.
V LEXIKONU BOZP nejsou obsaženy příslušné požadavky vyčerpávajícím způsobem, protože to není ani prakticky možné s ohledem na četnost předpisů k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Tato příručka je určena také ke kontrolní činnosti v rámci prevence rizik především v běžných provozech. Nejsou zde zahrnuty požadavky bezpečnostních předpisů na speciální stroje, zařízení, technologie a činnosti, pro něž platí příslušné předpisy a průvodní dokumentace.

Lexikon je aktualizován k 28. 2. 2021

Formát A4, cca 240 stran, plnobarevný tisk.

  • Kategorie: Publikace
  • Autor: Karel Novotný
  • Rok vydání: 2021
  • Cena: 1200 Kč

Fotografie

Množství