K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Jaroslav Čížek

15.1.2021 18:34

Dobrý den,
chci VELICE poděkovat panu Martinovi Frohlichovi ( technická podpora), který mi ochotně pomáhal s technickým problémem s aplikaci TESTER na mém MAC pc.. Zavolal jsem na technickou podporu dnes v 17.20 ( a to je pátek kdy každý zaměstnanec už dávno nepracuje v tuto dobu). Hodinu mně velice odborně a srozumitelně pomáhal-navigoval kde co zmáčknout, zaškrtnout atd...Vše mi nastavil do 100% stavu a už mi TESTER a celý pc funguje tak jak má.
Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem
Jaroslav Čížek, účastník kurzu OZO v prevenci rizik....


P.M.

11.1.2021 6:26

Moc děkuji za všechny podklady a informace.Nejlepší online kurz co jsem viděl.


Jitka Bartošová

10.12.2020 14:24

Dobrý den,
děkuji za zorganizované dvoudenní školení a navazující zkoušku OZO v prevenci rizik, která proběhla 9.12.2020 v Praze. Podklady ke zkoušce byly výborně připravené.

Velké díky patří Veronice Jedličkové za skvělou organizaci a vstřícné jednání.

Už teď se těším na další školení a navazující zkoušky včele s týmem profesionálů v oboru BOZP.


Václav Vokál

10.12.2020 12:23

Dobrý den,
rád bych poděkoval za skvěle zorganizované dvoudenní školení i v této těžké době a také za navazující zkoušku pro OZO v prevenci rizik, která proběhla 9.12.2020 v hotelu ILF. Měl jsem k dispozici veškeré dostupné informace, komunikace byla rychlá a věcná. Podklady a servis související se zkouškou je bezkonkurenční. Zvláště chci poděkovat Veronice Jedličkové za skvěle zvládnutou organizaci zkoušek a milé jednání.
Těším se na další shledání, ROVS je opravdu tým odborníků, který spolupracuje s odborníky.

Václav Vokál, H&S Coordinator, GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.


Petr Bartík

8.10.2020 17:58

Dobrý den,
Rád bych poděkoval všem, kteří se podíleli na organizaci kurzu KOO BOZP v Ostravě v termínu 7.9.-11.9.2020, zejména paní Macurové a přednášejícím Ing. Petíkovi a p. Novotnému. A to nejen za bezproblémový průběh kurzu s ohledem na stanovená opatření kvůli koronaviru, ale také za jejich vstřícnost a ochotu po celou dobu kurzu a za poskytnutí studijních materiálů pro zpracování plánu KOO BOZP a přípravě na závěrečné zkoušky. Dále bych chtěl také poděkovat odborné zkušební komisi vedenou předsedou p. Novotným, která proběhla dne 8.10.2020 a z byla mého hlediska vedena na velmi vysoké a odborné úrovni.
S pozdravem a díky
Petr Bartík


Markéta Svobodová

17.9.2020 20:01

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mackurové za její vstřícnost a velkou ochotu při organizaci kurzu KOO BOZP v Ostravě, za všechny emaily, odpovědi a trpělivost.
Stejně tak velké díky Ing. Petíkovi za jeho výtečné přednášky, znalosti, odbornost a také ochotu s jakou se nám po celou dobu kurzu věnoval a snažil se nám opravdu předat co nejvíce znalostí.
Také děkuji za jeho předaný studijní materiál - prezentace, videa.
Děkuji M. Svobodová


Petr Bubeníček

16.9.2020 6:02

Dobrý den.

Chtěl bych tímto poděkovat za tradičně kvalitní a dobře organizovaný seminář Novinky v BOZP pořádaný firmou ROVS ve dnech 07. - 11. 09. 2020 v Hluboké nad Vltavou.

Petr Bubeníček, Vedoucí oblasti BOZP, PO, EMS, Alltub Central Europe, Kolín


Miroslav Nermut

14.9.2020 11:23

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za vzornou organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 7. 9. až 11. 9. 2020. Děkuji. MN


Karolína Musilová

20.7.2020 8:21

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat manažerce kurzu Nikole Pancnerové a také všem lektorům a dalším zaměstnancům ROVSU za profesionální přístup, za perfektní organizaci kurzu a zkoušek i v této koronavirem ovlivněné době. Velice si cením odborných znalostí z prevence rizik, které jsem měla možnost během kurzu získat.

Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných kurzů.


Lenka Hozáková

3.7.2020 12:49

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za přístup, odbornost a praktické znalosti lektora.
Profesionální přípravu a předané informace na kurzu a zkoušce v Českých Budějovicích.
.
Děkuji a přeji hezký den.