Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Miloš Zábranský

24.9.2022 9:03

Dobrý den,
chci vyjádřit poděkování panu Jedličkově za přípravu intenzivního dvoudenního kurzu 19.9. - 21.9. 2022 PREVENCE RIZIK před periodickou zkouškou , poděkování patří rovněž panu Bráchovi za obohacují a taky zábavné odprezentování dané látky a vůbec všem členům zkušební komise za jejich hezký přístup k nám ztrémovaným účastníkům zkoušky ..


Kristýna Fukanová

19.9.2022 9:55

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neuvažujete o aktualizaci videí - např. požární ochrana - druhy a použití PHP nebo První pomoc 2.
Videa z roku 2005 a 2007 jsou již zastaralé, a je to škoda, protože jsem je opravdu plně využívala při školení.
Děkuji za info.

Odpověď:

ROVS videa nevyrábí. Odebíráme je od externí firmy, která zatím nová videa pro BOZP, PO, první pomoc atd. zatím nevyrobila.
Jindřich Loudin, ROVS


Martin Klátil

15.7.2022 12:07

Dobrý den. 23. Června jsem byl na zkoušce OZO v ČB, kdy komise byla přísná, ale spravedlivá a odborně na odpovídající úrovni. Organizace zkoušek a komunikace s pí Jedličkovou byla taktéž na vysoké úrovni. Přístup chválím


ing Stanislav Kužel

24.6.2022 6:58

23.6.2022 jsem absolvoval per. zkoušku OZO v prevenci rizik. Děkuji paní Jedličkové za výbornou organizaci zkoušek i přípravného kurzu. Dále děkuji zkušební komisi vedené JUDr Divišem za průběh zkoušek.

S pozdravem
Ing Stanislav Kužel


Zuzana Klimešová

22.6.2022 17:29

Dnes jsem absolvovala periodickou zkoušku pro OZO v prevenci rizik, které předcházel přípravný kurz vedený JUDr. S. Divišem. Panu Divišovi děkuji za příjemnou atmosféru na kurzu a hlavně v průběhu zkoušky. Paní Jedličkové děkuji za velmi dobrou organizaci, vše bylo připravené a probíhalo bez problémů. Zaslaný výukový materiál mi velmi pomohl k přípravě na zkoušku a získání platného osvědčení.
Děkuji,
S přátelským pozdravem,
Zuzana Klimešová


Zdeněk Havlík

8.6.2022 13:43

Zpětná vazba k přípravnému kurzu a periodické zkoušce OZO 6-8.6.2022 v Praze.
Organizace kurzu (místo, informace, průběh) včetně přípravného školení a zkoušky byla v pořádku a vše proběhlo podle předem zaslaných propozic.
Děkuji.


Lenka Tylová

2.6.2022 7:55

Chtěli bychom moc poděkovat paní manažerce Ireně Němcové za její vstřícný přístup. Trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy a poskytla všechny důležité informace ke zkoušce KBOZP. Ještě jednou děkujeme.


Petr Bubeníček

31.5.2022 6:55

Chtěl bych touto cestou poděkovat za tradičně vysokou úroveň letošního semináře Novinky v BOZP konaného v květnovém termínu v Hluboké nad Vltavou, a to včetně jeho organizace a zabezpečení.
Věřím, že si udržíte profesionální přístup i pro Vaše další vzdělávací akce včetně výběru lektorů. Ještě jednou děkuji a zdravím. Petr Bubeníček z Alltub Central Europe Kolín.


Ing. Jarmila Harazinová

29.4.2022 7:13

Vážená paní Mgr. Dobřanská,

v tomto týdnu jsem u společnosti ROVS absolvovala dvoudenní intenzivní kurz přípravy k periodické zkoušce z prevence rizik i zkoušku.
Chci moc poděkovat za celé organizační zajištění, přípravu i obsah a provedení kurzu.
Paní Mackurová se o nás starala „jako bychom byli její vlastní“ J. Jsem jí vděčná i za to, že svým přístupem vytvářela jednoznačně přátelskou atmosféru a pomohla nám (některým J) lépe se vyrovnat i s přirozenou nervozitou ze zkoušky.
Také lektor, ing. Koutný, se, dle mého názoru, dokázal s kvantem informací pro dva dny intenzivního kurzu vypořádat velmi dobře. U lektora vždy obdivuji, když dokáže strohá znění zákonů přetavit do zajímavého výkladu doplněného příklady z praxe, vlastními zkušenostmi i profesním nadhledem. A takový výklad ing. Koutného byl.
Autorům testů děkuji za lehký humor, který se jim podařilo vnést do znění některých odpovědí na testové otázky. Bylo to příjemné zpestření, které mi osobně v přípravě pomohlo.
Paní Mackurové i ing. Koutnému samozřejmě poděkování posílám také, ale mám za to, že potěší i Vás, jako odbornou garantku kurzů a zkoušek.
Děkuji a přeji hezký den.
Ing. Jarmila Harazinová
Krizové řízení a požární ochrana, BOZP

Odpověď:

Vážená paní Harazinová,
za celý tým ROVSu děkuji za pochvalu, která nás opravdu velice potěšila. Je to motivace pro nás všechny.
Budeme se těšit na viděnou na dalších našich akcích a za 5 let u periodické zkoušky.
Ať se vám daří
Marcela Dobřanská


Novotný

19.4.2022 14:17

Prosím o informaci, kdy budete pořádat semináře o nové legislativě VTZ? Už mi chodí různé nabídky o seminářích na toto téma. Jsou ale od organizací, které se snad vzděláváním v BOZP a VTZ nikdy nezabývaly. A navíc za vysoký poplatek. Já už dlouhé roky chodím na vaše semináře: Vždy výborní lektoři i servis okolo. I cena bývá přijatelná.
Děkuji Novotný.

Odpověď:

Dobrý den, pane Novotný,
zákon č. 250/2021 Sb., o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů je zákon, který zásadně změní bezpečnost provozu vyhrazených technických zařízení. Byl vydán 9. června 2021 a nabude účinnosti 1. července 2022. K tomu, aby se zákon mohl aplikovat do praxe, je nutné vydání prováděcích právních předpisů. V současné době pořád ještě čekáme na vydání prováděcích předpisů k tomuto zákonu. Zatím vyšel pouze jeden prováděcí právní předpis, a to nařízení vlády č. 60/2022 Sb., o sazbách poplatků za odbornou činnost pověřené organizace v oblasti bezpečnosti provozu vyhrazených technických zařízení. Toto nařízení stanoví sazbu poplatků za odbornou činnost pověřené organizace v oblasti bezpečnosti provozu vyhrazených technických zařízení podle zákona č. 250/2021 Sb. Podle sněmovního tisku byly návrhy prováděcích předpisů rozeslány poslancům 26. 6. 2019. Od tohoto data se na návrzích nařízení vlády intenzivně pracuje. Faktem je, že v současné době nikdo neví, v jaké podobě prováděcí předpisy vyjdou. Dá se říci, že situace se mění každou hodinou. A právě proto chystáme semináře k vyhrazeným technickým zařízením až na podzimní měsíce, kdy už budou jasná znění těchto předpisů a budou první zkušenosti s aplikací do praxe.
O vydání prováděcích právních předpisů budeme informovat formou obchodního sdělení a na našich webových stránkách budou ihned odkazy na plná znění nově vydaných předpisů.
V červnu a září vystoupí jako lektor na Novinkách v BOZP v Rožnově pod Radhoštěm Ing. Ondřej Varta, Ph.D., který se osobně zúčastňuje všech jednání a připomínkových řízení k této problematice a má opravdu nejčerstvější informace.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Marcela Dobřanská