K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Milan Pinčák

19.12.2018 18:40

Dovolte, abych vyjádřil poděkování vašemu pracovníkovi panu Fröhlichovi Martinovi. Věnoval se mým problémům s programy ROVS i ve večerních hodinách s maximální péči a odbornou znalostí. Zasluhuje opravdu veliké poděkování. S pozdravem Milan Pinčák


Lucie Kohoutková

29.10.2018 9:39

Kurz velmi dobře připraven. Perfektní organizace. Zkušení lektoři, zejména pan Ing. Petik a pan Novotný jsou erudovaní odborníci se schopností velmi zajímavého přednesu a se schopností zaujmout. Opravdu lidé na svém místě.


Petr Bubeníček

8.10.2018 9:52

Poděkování za kvalitní organizaci a náplň semináře Novinky v BOZP 2018 v září - Hluboká nad Vltavou. Dobrý den. Chci Vám touto cestou poděkovat za profesionální přístup při organizaci a výběru lektorů na výše uvedený seminář Novinky v BOZP. S naprostou většinou účastníků semináře jsme se shodli na pozitivním hodnocení jak manažerky kurzu, tak i na vysoké úrovni všech přednášejících. Za spolupráci Vám děkuje a zdraví Petr Bubeníček


Pavel Fedič

11.7.2018 12:43

Dobry den přeji,
dnes jsem úspěšně absolvoval zkoušky Technik BOZP.
Rad bych chtěl podekovat všem, kteří se na tom podíleli, zvlášť kolegyně M. Dobřanskou a I. Němcovou. Naprosto ukázková spolupráce, komunikace a podpora. Nemůžu jim nic vytknout.
Věřím, ze se v budoucnu ještě zúčastním Vašich akci.
Hezky zbytek dne přeji. Pavel Fedič


Jiří Dvořák

2.5.2018 17:50

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat celému organizačnímu týmu Rovsu za kvalitní kurz Valtické dny BOZP konaný ve dnech 26.4. - 27.4. 2018 ve Valticích. Přednášejícímu p. Ing. Petíkovi za velmi přínosný a zajímavý výklad. Místo školení penzion Addo - ubytování, strava vše bylo perfektní, okolí, pak nabízí možnosti výletů a návštěvy zajímavých míst.
Určitě všem doporučuji.


Ing. Stach

11.4.2018 10:04

Děkuji za kvalitní přípravný kurz Koordinátora BOZP. Především přednášejícímu Ing. Petíkovi za velmi erudovaný výklad problematiky. Za jeho přínos, praktické ukázky a především zkušenosti z praxe! Legislativní i znalosti z praxe Ing. Petíka jsou inspirující pro nás ostatní!
Ještě jednou děkuji.


Jana Michlová, SSMSK, p.o.

11.4.2018 9:06

Dovolte mně srdečně poděkovat celému organizačnímu týmu spol. ROVSu, zejména Mgr. Marceli Dobřanské za příkladnou vstřícnost, spolupráci, zpracování materiálů v elektronické i písemné verzi, které mají vysokou odbornou úroveň, jsou aktuální a přínosem k práci při plnění povinností BOZP v souladu s platnou legislativou. Mé uznání rovněž patří i přednášejícím, jejichž přednášky jsou profesionální a podloženy zkušenostmi z praxe. Doporučuji účast na akcích pořádaných jmenovanou společností. Přeji mnoho úsěchu v další práci.


Milan Pinčák

6.4.2018 14:46

Dovolte, abych prostřednictvím tohoto komentáře poděkoval panu Fröhlichovy Martinovi za naprosto mimořádný přístup k mému problému s aplikacemi pořízenými od této společnosti. V dnešní době se jedná o naprosto výjimečný počin a tímto ještě jednou děkuji.


Dita Wernerová

25.3.2018 17:44

Pražský přípravný kurz (19.-23.3.2018) ke zkoušce na Koordinátora BOZP na staveništi, který tři z pěti dnů vedl Ing. Lukáš Petík a dva dny pan Ing. Kápl, byl velmi užitečný a plný praktických poznatků. Výklad legislativy poutavým způsobem, kdy člověk snadno pochopí význam a dá si dohromady souvislosti. Absolutně nelituji času stráveného na kurzu. Velký dík panu Ing. Petíkovi za jeho čas a ochotu podělit se s námi o své cenné zkušenosti a rady do budoucna. Bez jakýchkoliv námitek a připomínek.Všem zájemcům o zkoušku vřele kurz doporučuji.


Jiří Obruča

15.3.2018 9:02

Dobrý den, i já bych velmi rád touto cestou poděkoval celému organizačnímu týmu ROVSu a předvším paní Pavelkové za příkladnou spolupráci a organizaci celého kurzu - Koordinátor BOZP zakončený 14.3.2018.
Mé poděkování a uznání rovněž patří i přednášejícím, jejichž přednášky jsou profesionální a podloženy velkou zkušeností a praxí. Rozhodně doporučuji účast na takových přednáškách.
Děkuji.