K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Markéta Svobodová

17.9.2020 20:01

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mackurové za její vstřícnost a velkou ochotu při organizaci kurzu KOO BOZP v Ostravě, za všechny emaily, odpovědi a trpělivost.
Stejně tak velké díky Ing. Petíkovi za jeho výtečné přednášky, znalosti, odbornost a také ochotu s jakou se nám po celou dobu kurzu věnoval a snažil se nám opravdu předat co nejvíce znalostí.
Také děkuji za jeho předaný studijní materiál - prezentace, videa.
Děkuji M. Svobodová


Petr Bubeníček

16.9.2020 6:02

Dobrý den.

Chtěl bych tímto poděkovat za tradičně kvalitní a dobře organizovaný seminář Novinky v BOZP pořádaný firmou ROVS ve dnech 07. - 11. 09. 2020 v Hluboké nad Vltavou.

Petr Bubeníček, Vedoucí oblasti BOZP, PO, EMS, Alltub Central Europe, Kolín


Miroslav Nermut

14.9.2020 11:23

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za vzornou organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 7. 9. až 11. 9. 2020. Děkuji. MN


Karolína Musilová

20.7.2020 8:21

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat manažerce kurzu Nikole Pancnerové a také všem lektorům a dalším zaměstnancům ROVSU za profesionální přístup, za perfektní organizaci kurzu a zkoušek i v této koronavirem ovlivněné době. Velice si cením odborných znalostí z prevence rizik, které jsem měla možnost během kurzu získat.

Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných kurzů.


Lenka Hozáková

3.7.2020 12:49

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za přístup, odbornost a praktické znalosti lektora.
Profesionální přípravu a předané informace na kurzu a zkoušce v Českých Budějovicích.
.
Děkuji a přeji hezký den.


Jaroslav Slezák

29.6.2020 11:47

Ve 26. týdnu jsem v Praze dělal opakovanou zkoušku OZO v prevenci rizik, poprvé to bylo u ROVS a určitě ne naposledy. Výborná organizace, příprava na zkoušku, výklad JUDr. Diviše i samotná zkouška s komisí - vše na vysoké úrovni. Děkuji, Jaroslav Slezák


J. Baránek

22.3.2020 13:48

Chci se rovněž přidat k poděkování a to za Seminář v Brně (3.-7.2.). Pan Ing. Lukáš Petik umí vše dobře a věcně podat, vysvětlit a rád bere přednášku i jako částečnou diskuzi s řešením situací v praxi - což je nejlepší forma studia. Ještě dodám, že má znělý hlas a to je bonus pro posluchače :-) Děkujeme.


Vanžura Milan

25.2.2020 14:52

Dobrý den, moc děkuji za skvěle probíhající kurz Postupy, rizika a opatření v BOZP na staveništi který se konal v Českých Budějovicích. Přednášky pana Ing. Petika mají smysl a logiku a velmi mnoho cenných poznatků jsem si odnesl do praxe. Děkuji. M.V.


L. Trenk

25.2.2020 14:33

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi naučné přednášení v oblasti BOZP v rámci přípravného kurzu Koordinátora BOZP na staveništi v Českých Budějovicích. Semináře pana Ing. Lukáše Petika jsou za mě hodnoceny na výbornou.


Jindřich Mokráček

26.12.2019 18:25

Veškeré vzdělávací kurzy a programy v rámci společnosti ROVS, považuji za velmi dobře organizované, zvládnuté a především opravdu šité na míru. Od společnosti mám již všechny své odbornosti v BOZP a PO a musím přiznat, že když si vyhlídnu něco nového, zabrousím sem, zda je to v repertoáru společnosti ROVS.

Skvělí pedagogové - poslední jsem absolvoval přípravu na KOO - jak Ing. Lukáš Petik (výborný, jasný, srozumitelný a především věcný výklad), tak administrátorka kurzu pí. Nikola Pancnerová (která si poradí s technickými problémy, které sama neovlivní) :-)

Není to zadarmo a opravdu naučí. O tom vypovídá i zkušební komise, kdy zkoušející je mimo jiné i JUDr. S. Diviš (velký praktik a zkušená osoba v oblasti BOZP) a vždy jsem moc rád, když mám tu čest..

Skvělá práce, celé společnosti přeji vše nej i do dalších let.