Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Jan Beer

20.1.2023 17:19

Dobrý den,

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat panu Fröhlichovi za bezprecedentní ochotu a snahu mi pomoci a vyřešit problém. Navíc mu chci vyjádřit i obdiv za neuvěřitelný přehled a obrovské znalosti. Po mé prosbě o pomoc s instalací softwaru "Siblex" do prostředí virtuálního prostředí v počítači Mac, kterou jsem vyslovil v pátek, asi 15 minut před koncem jeho obvyklé pracovní doby, se mi věnoval a program zprovoznil a obětoval pro moji věc něco ze svého osobního času (více jak 30 minut po pracovní době). Bez váhání a obrovským nasazením (řešení nebylo vůbec jednoduché), maximální ochotou a prokázáním přehledu, zkušeností a vědomostí. Pane Fröhlich, moc Vám děkuji.

Jan Beer


Bc. Lenka Janoušková

12.12.2022 15:31

Dobrý den.
Chtěla bych moc poděkovat za přípravu kurzu "Základní třítýdenní přípravný kurz PREVENCE RIZIK" v Praze. Vše bylo perfektně připraveno, dostali se k nám všechny potřebné informace a pokud se vyskytl nějaký problém byl vždy vyřešen. Lektoři přednášeli věcně a srozumitelně.
Zkouška byla náročná, hlavně pro množství nových informací, které se člověk musel naučit, ale zároveň se vše neslo v poklidném duchu.
Společnost ROVS budu určitě doporučovat.


František Černohorský

9.12.2022 11:15

Přeji pěkný den.
V termínu 3.10. - 7.12.2022 jsem absolvoval základní třítýdenní přípravný kurz prevence rizik u společnosti ROVS, zakončený zkouškou dne 8.12.2022.
Celý průběh tohoto kurzu se nesl v úžasné atmosféře, a to především díky přístupu koordinátorky tohoto kurzu paní Ireny Němcové, všech přednášejících lektorů a v závěru i odborné zkušební komise, vedené panem Divišem, která byla sice náročná, ale zároveň objektivní a spravedlivá.
Tento kurz probíhal na vysoké odborné i lidské úrovni, jak vlastními přednáškami jednotlivých lektorů, tak i jejich přístupem k účastníkům kurzu, kterým byly velice ochotně zodpovídány veškeré případné dotazy i nejasnosti. Dovolím si tvrdit, že všem účastníkům dal průběh tohoto kurzu opravdu mnoho do budoucího profesního života, a že byli lektory skutečně vynikajícím způsobem připraveni pro vlastní závěrečnou zkoušku.
Chtěl bych tedy touto cestou ještě jednou poděkovat všem, kteří se podíleli na naší přípravě, a to paní Němcové, paní Dobřanské, panu Bráchovi, panu Moravcovi, panu Drdovi a panu Divišovi, který zároveň předsedal odborné zkušební komisi. Společnost ROVS doporučuji jako vynikající.

S pozdravem a poděkováním

František Černohorský


Vladislav Malinovský

1.12.2022 16:12

Dobrý den,
musím přidat pochvalu za výbornou přípravu 5-ti denního semináře, který mi velkou měrou pomohl zvládnout následnou zkoušku. Zkouška ve výborném prostředí a bez stresu.
S pozdravem
Vladislav Malinovský


Marcel Potušňák

4.11.2022 10:20

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval pí. Bc. Veronice Jedličkové za výbornou přípravu a organizaci jak dvoudenního intenzivního kurzu který se konal ve dnech 17.-18.10. 2022, tak i vlastní zkoušky v prevenci rizik ze dne 19.10.2022.
Toto poděkování patří i celé komisi vedené p. JUDr. Stanislavem Divišem, která byla přísná ale spravedlivá a zajistila bezproblémový průběh zkoušek v příjemné atmosféře.
Přál bych si více takových lidí na svém místě........

S pozdravem
Marcel Potušňák


M. Pokorný

17.10.2022 18:33

Poslední tři roky mi firma, ve které pracuji, nedovolila koupit čtvrtletní aktualizace vašeho programu SIB-LEX. Po chybějících 12 aktualizacích raději už program nepoužívám. Na rok 2023 mi firma slíbila aktualizace koupit.
Musím si celý program SIB-LEX koupit znovu, anebo je nějaké jiné řešení?

Odpověď:

Vážený pane Pokorný,
těší nás váš zájem o program SIB-LEX. Program si znovu kupovat nemusíte. Stačí, když pošlete na e-mailovou adresu info@rovs.cz objednávku aktualizací na rok 2023. Obdržíte zálohovou fakturu a po jejím zaplacení budete mít k dispozici 4 aktualizace (březen, červen, září a prosinec). Cena ročních aktualizací je 5 550 Kč včetně DPH. Aktualizace již nezasíláme na CD disku, ale jsou k dispozici ke stažení.
Marcela Dobřanská
manažerka programu SIB-LEX


Miloš Zábranský

24.9.2022 9:03

Dobrý den,
chci vyjádřit poděkování panu Jedličkově za přípravu intenzivního dvoudenního kurzu 19.9. - 21.9. 2022 PREVENCE RIZIK před periodickou zkouškou , poděkování patří rovněž panu Bráchovi za obohacují a taky zábavné odprezentování dané látky a vůbec všem členům zkušební komise za jejich hezký přístup k nám ztrémovaným účastníkům zkoušky ..


Kristýna Fukanová

19.9.2022 9:55

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neuvažujete o aktualizaci videí - např. požární ochrana - druhy a použití PHP nebo První pomoc 2.
Videa z roku 2005 a 2007 jsou již zastaralé, a je to škoda, protože jsem je opravdu plně využívala při školení.
Děkuji za info.

Odpověď:

ROVS videa nevyrábí. Odebíráme je od externí firmy, která zatím nová videa pro BOZP, PO, první pomoc atd. zatím nevyrobila.
Jindřich Loudin, ROVS


Martin Klátil

15.7.2022 12:07

Dobrý den. 23. Června jsem byl na zkoušce OZO v ČB, kdy komise byla přísná, ale spravedlivá a odborně na odpovídající úrovni. Organizace zkoušek a komunikace s pí Jedličkovou byla taktéž na vysoké úrovni. Přístup chválím


ing Stanislav Kužel

24.6.2022 6:58

23.6.2022 jsem absolvoval per. zkoušku OZO v prevenci rizik. Děkuji paní Jedličkové za výbornou organizaci zkoušek i přípravného kurzu. Dále děkuji zkušební komisi vedené JUDr Divišem za průběh zkoušek.

S pozdravem
Ing Stanislav Kužel