K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Václav Svoboda

18.11.2019 21:44

Poděkování za školení.
Dobrý den, měl jsem z týdne školení Koordinátora BOZP v Praze docela obavy, protože nejsem zastáncem školení a týdenních už vůbec ne. Předpokládal jsem, že to bude "protrpěný týden" s nejistým výsledkem pro mě, kterých jsem zažil již několik.
Byl jsem ale velmi překvapen obsahem a hlavně způsobem podání výkladu probíraných témat. Začalo to již v pondělí a úterý, kdy mě opravdu překvapil pan Karel Novotný, který je opravdu zábavný školitel a způsob jeho výkladu probíraných témat vypovídá o jeho celoživotních zkušenostech v tomto oboru. Opravdu borec...!!!! Své pocity o přednáškách pana inženýra Petika jsem sdělil už osobně. Opravdu jsem nečekal, že takový mladý člověk budete tak fundovaný a kovaný v dané problematice. Je taktéž moc dobrý a má velice široký záběr znalostí v mnoha oborech, což nám za ty 3 dny přednášek mnohokrát dokázal. Klobouk dolů i před ním.
S pozdravem, V.S.


Dědečková Petra

29.10.2019 14:35

Poděkování zaměstnancům ROVS

Ve dnech 14. - 15. 10 2019 jsem absolvovala "Intenzivní dvoudenní přípravný kurz Prevence rizik" v Českých Budějovicích, vč. vykonání periodické zkoušky z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění.

Prostřednictvím tohoto dopisu si Vám dovoluji poděkovat za zprostředkování předmětného kurzu, jeho profesionální a odborné pojetí a vyzdvihnout lektorskou činnost a cenné rady pana JUDr. Stanislava Diviše.

Zároveň bych velice ráda pochválila manažerku kurzu paní Nikolu Pancnerovou za zajištění daného kurzu a jeho bezproblémový průběh. Zejména její profesionální, a přitom velice vstřícný přístup ke klientům spoludotváří celkově pozitivní dojem z absolvovaných akcí.
Tímto paní manažerce patří mé poděkování a současně se přimlouvám za případné zohlednění těchto skutečností v jejím finančním ohodnocení. Přeji Vám i Vašim kolegům, ať se i nadále daří a Vaší společnosti mnoho dalších spokojených klientů.


Jiří Kepela

23.10.2019 5:37

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za velmi profesionální školení Ing. Petika, které jsem absolvoval na Základním kurzu OZO v Pardubicích. Školení považuji za jedno z nejlepších, které jsem doposud u ROVS absolvoval. Všem doporučuji.


Šmíd Vladislav

16.10.2019 10:14

Dobrý den
přednášky ing.Petíka a podklady byly zpracovány super, dobře se s nimi pracovalo


Petr Bubeníček

27.9.2019 10:31

Chtěl bych se tímto připojit k pozitivnímu hodnocení kolegy M. Nermuta k organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 9. 9. až 13. 9. 2019. Tradičně velmi dobře lektorsky obsazený a organizačně zvládnutý týden je z mého pohledu přínosem pro práci všech účastníků, jejich dovednosti a znalosti problematiky BOZP a určitě stojí za to se ho i v budoucnu zúčastnit.


Gabriela Bohušová

25.9.2019 16:05

Dobrý den,
chtěla bych ještě jednou poděkovat za výborně zpracovanou prezentaci co se týká připraveného kurzu na KOO BOZP v Ostravě. Budu se opakovat, ale za mě za tím nejlépe pojatý kurz. Bylo to věcné, né příliš zdlouhavé co se týká jednotlivých témat, prolnuté fotkami a videi, co vše se může stát na staveništi, když nebudou dodrženy zásady BOZP, doplněné o reálné zkušenosti ze staveb. Profesionální přístupu a příprava, znalost legislativy (smekám kloubouk). Ing. Petik je opravdu kapacita a na jeho přednášky se budu vždy těšit.
Přeji hezký den G.B.


Miroslav Nermut

16.9.2019 15:23

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za kvalitní náplň a vzornou organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 9. 9. až 13. 9. 2019. Velké děkuji. Miroslav Nermut


Tomáš Neugebauer

30.7.2019 13:50

Velice děkuji za přímo bleskovou pozitivní odpověď.

S přáním hezkého dne

Tomáš Neugebauer


Tomáš Neugebauer

30.7.2019 7:41

JIž jste vyhlásili termíny periodických zkoušek v prevenci rizik na rok 2020. Zajímá mne, proč nenavazují na lhůty před pěti lety. Mám konkrétně na mysli zkoušky pořádané v Praze, kde máte termín 12. prosince 2019 a poté až 23. září 2020. Přitom před pěti lety byly zkoušky 21. května 2015, tedy skoro uprostřed.
Děkuji za odpověď

Tomáš Neugebauer

Odpověď:

Dobrý den,
termíny kurzů a zkoušek si na stránky přidávají jednotlivé manažerky, kterým daný termín náleží.
Vlivem dovolených není ještě nabídka na rok 2020 na stránkách kompletní a proto jsme jí ještě nikde oficiálně nepropagovali.
Zkouška, která Vás zajímá je plánovaná na 13. 5. 2020 a měla by být zveřejněna tento týden.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na setkání v Praze.

Hana Martinát Loudinová
jednatelka


Ing. Jiří Tilhon

4.4.2019 6:13

Koncem února jsem napsal do bozpinfo recenzi na vámi vydaný LEXIKON BOZP od autora Karla Novotného.
https://www.bozpinfo.cz/lexikon-bozp-recenze-aktualizovane-verze-k-roku-2018
Předevčírem mě oslovil nějaký pán, že četl recenzi na knížku Lexikon BOZP a že si ji koupil. Je nadšený, nelituje, nákup si pochvaluje. Oceňuje, že je to napsané stručnou jasnou formou, že jsou informace pospolu. Tak děkujme panu Novotnému a přejme mu mnoho dalších tvůrčích sil 

Hezký den

Ing. Jiří Tilhon
Vedoucí oddělení zkušebnictví a certifikace (OS 1024)
Manažer kvality ZL 1040 a COV 3068
Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.
Jeruzalémská 1283/9
110 00 Praha 1
Tel: 224 211 426
E-mail: tilhon@vubp-praha.cz
www.vubp.cz