K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Ing. Jaromír Kukelka

11.6.2021 13:35

Dobrý den.
Poprvé jsem dělal kurz online. Pan Ing. Petik byl na nás velmi dobře připraven a dokázal nám témata podat z různých pohledů. Osvěžení vědomostí jeho prostřednictvím mi dává smysl, způsob školení mi vyhovoval.
Zkušební komise byla sice přísná, ale spravedlivá.
Ještě jednou děkuji všem Dámám i předsedovi panu Divišovi.
s pozdravem
Jaromír Kukelka


Petr Sehnal

31.5.2021 3:29

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat celému týmu ROVS za přípravu ke zkoušce v prevenci rizik BOZP, zejména panu Mgr. Bráchovi za velmi příjemný a naprosto profesionální výklad a přístup.
S pozdravem
Petr Sehnal


Martin Kasper

29.4.2021 10:21

Dobrý den,

děkuji za profesionální přípravný kurz na koordinátora BOZP. Zejména video přednášky od pane Petíka byly velmi poutavé.


Jiří Horký

29.4.2021 6:25

Vážená paní Knorová,
dovolte mi, abych Vám za sebe i za kolegy z naší společnosti poděkoval za přípravu a organizaci přípravného kurzu k ověření odborné způsobilosti v prevenci rizik, včetně periodické zkoušky k ověření znalostí, v této náročné době. Naše poděkování a velký dík samozřejmě přísluší také přednášejícímu (přípravný kurz) Mgr. Bráchovi i celé zkušební komisi za korektní a naprosto profesionální přístup.
V rámci přípravného kurzu jsme všichni hodnotili sdílenou prezentaci, která nám přišla názorná a přehledná. Prezentaci bychom dokázali využít při naší činnosti OZO v prevenci rizik. Předpokládám však, že prezentace není standardní součástí přípravného kurzu a jde o osobní know-how Mgr. Bráchy.
Ještě jednou veliký dík.

PS: V rámci intenzivního přípravného kurzu spolehlivě fungovala nepřímá úměra: Čím více informací zaznělo, tím menší bylo naše sebevědomí


Petr Kubiš

24.4.2021 14:06

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl celému týmu ROVS poděkovat za přípravu k základní zkoušce koordinátora BOZP na staveništi. Jak poskytnutím dostatečného množství studijního materiálu, tak k on- line školení vedených pány Petíkem a Novotným. Dále zkušební komisi, jež byla přísná, ale objektivní.
Vše výše uvedené přispělo k mému úspěšnému složení zkoušky.

S pozdravem
Petr Kubiš


Ing. Milan Uškovič

24.3.2021 18:14

Dobrý den,
ve dnech 22.-23.3. 2021 v Českých Budějovicích jsem u absolvoval on-line kurz s Ing. Lukášem Petíkem. Přesto, že jsem byl k on-line kurzu skeptický, velmi příjemně mě překvapil jeho průběh. Profesionální přístup, příprava, a rychlé reakce p. Petíka, jeho podání vysvětlení k našim dotazům ohledně problematiky práce KOO BOZP v praxi bylo vyčerpávající a závěrem musím říci, že toto jsem potřeboval. Děkuji pane inženýre.
24.3. jsem zde absolvoval periodickou zkoušku KOO BOZP. Po předešlém kurzu a nastavení vysoké laťky přednášejícího jsem pozbyl všech svých pár zbylých buněk sebevědomí a na zkoušku odcházel s vědomím že nic neumím a zapomněl jsem mateřskou řeč. Ale dal jsem to.
Ještě jednou děkuji celé komisi na čele s JUDr. Divišem, to je profi práce a těším se za 5 let opět u Vás.


LIBOR PAVLÍK

3.3.2021 15:06

Skvělé on-line školení příprava na periodickou zkoušku prevence rizik!

lektor R. Křepinský je jednička

zkoušejcí naprosti profici


Ilona Roderová

3.3.2021 11:36

Dobrý den,
nedávno jsem složila opakovanou zkoušku osoby odborně způsobilé v prevenci rizik pod vedením ROVS v ČB. Ráda bych touto cestou poděkovala všem za organizaci a celý postup zkoušky, v této době není vůbec jednoduchý dát vše dohromady. Veškeré informace i podklady byli na profesionální úrovni.
S pozdravem
Ilona Roderová Energo s.r.o.


Petr Richter

25.2.2021 8:07

Dobrý den, pane Petiku.
Rád bych Vám touto cestou poděkoval za přípravný kurz, který jsem pod Vaším vedením absolvoval. Upřímně, z počátku když jsem se dozvěděl, že kurz bude probíhat formou online výuky jsem byl skeptický. Ale velice příjemně jsem se nechal opět poučit, že když někdo svoji práci dělá opravdu dobře, výsledky se dostaví.
Váš kurz mne bavil od začátku až do konce. Natočená videa, podklady i online výuka. Rád jsem Vás poslouchal, některé získané informace mi až po Vašem výkladu zapadly do sebe a při zkoušce se mi mnohé vybavilo.
Jsem moc rád, že jsem Vás poznal a byl bych opravdu vděčný kdybychom se mohli nadále někde setkávat ať už jak jste zmínil ve Valticích nebo na nějakém setkání koordinátorů. Nevzpomínám si kdy jsem naposled potkal člověka, který zná problematiku komplexně a ze všech úhlů.
Rád bych se v budoucnu účastnil setkání koordinátorů i osob způsobilých v prevenci rizik.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci a skvělý výklad.
P.S. Jako fotku jsem si vylosoval pracovníka v provizorním postroji se zámkem bez klíče.

S přátelským pozdravem
Petr Richter
Koordinátor BOZP na staveništi: č. osvědčení ROVS/1623/KOO/2021
Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik: č. osvědčení ROVS/310/PREV/2020


Eva Podzemská

25.2.2021 6:44

Dobrý den!

Absolvovala 2 denní intenzivní kurz k přípravě na periodickou zkoušku OZO. Chci tímto poděkovat za tento kurz pod vedením Mgr. Dobřanské Marcely, který byl velmi intenzivní a prezentace se mi velmi líbila. Některé prezentace jsem si nechala poslat, jako VTZ a Značky a symboly. Hodně mi pomohl i TESTR k přípravě na zkoušku, kterou jsem měla v Praze v hotelu ILF.
Chci též poděkovat za velmi pěkný přístup p. Němcové Ireny, která nám všem pěkně vysvětlila průběh zkoušky.
Poděkování nemohu vynechat ani pro zkušební komisi, jejíž přístup byl velmi vstřícný a i přes nervozitu, kterou člověk i po těch letech má, dokázala jí „ukočírovat“ a nesnažila se nikoho potopit. Děkuji všem 3 pánům: Ing Stanislavu Divišovi, ing. Jiřímu Tilhonovi a Robertu Křepinskému.
Moje celoživotní vzdělávání jsem u Vaší společnosti započala v roce 1993 v Brně 3 týdenním kurzem. Na základě zákona 309/2006 Sb. Jsem pak u Vás absolvovala v roce 2010 další zkoušku a zůstala jsem Vám věrná i v roce 2015 a na závěr i letos ( celkem 28 roků vzdělávání u ROVS ).
Je to moje poslední zkouška, protože za 5 let už nebudu muset sedět na potítku a odpovídat na otázky, protože již budu na zaslouženém odpočinku.
Závěrem děkuji za všechna ta léta strávená v mém vzdělávání s ROVS. Prosím o předání poděkování všem zmíněným i těm ostatním, s kterými jsem se sice přímo nesetkala, ale odvádějí skvělou práci pro všechny, kdo mají zájem.
Děkuji a pěkný den!
Eva Podzemská, Trade Union Teplice