K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Libor Sobek

5.12.2021 18:46

Dne 25.11. jsem absolvoval závěrečné zkoušky na OZO v prevenci rizik v Ostravě. Před tím jsem navštěvoval přípravný kurz. Moc děkuji touto cestou paní Mackurové, paní Dobřanské a celému týmu, co nás na zkoušky připravoval. Úžasná atmosféra, excelentní lektoři a profesionální přístup nás provázel po celou dobu. Už se těším na leden na technika/ozo v PO.
Zdravím všechny v ROVSU
Libor Sobek


Lenka Králíčková

12.11.2021 14:20

V uplynulých dnech jsem absolvovala přípravný kurz a periodickou zkouška pro OZO v prevenci rizik. Chtěla bych touto cestou poděkovat JUDr. S. Divišovi za perfektní lektorskou práci a velmi děkuji Mgr. Marcele Dobřanské nejen za organizaci kurzu a zkoušky, ale i za kvalitní výukový materiál a v neposlední řadě za psychickou podporu při přípravě na zkoušku.
S pozdravem Lenka Králíčková


Milan Bazgier

8.11.2021 20:22

Chtěl bych velice poděkovat panu Martinovi Fröhlichovi za aktivní pomoc, ochotu a trpělivost při instalaci sw Tester i ve večerních hodinách. Také bych chtěl poděkovat paní Marcele Dobřanské za podporu, komunikativnost a ochotu řešit veškeré záležitosti kolem kurzu a zkoušek rovněž v mimopracovní dobu. Jsou to profesionálové na svém místě !


Bohumil Volf

19.10.2021 14:24

Absolvoval jsem v Ostravě přípravný kurz a zkoušky koordinátora BOZP 13.10.2021 a chci velmi ocenit vynikající přístup a organizaci u paní Mackurové , jakož i velkou vstřícnost vyučujících lektorů a velmi seriozní přístup členů zkušební komise .
Všem pěkně děkuji Volf Bohumil


Rostislav Podeszfa

16.10.2021 19:26

Velice děkuji paní Vlaďce Mackurové za organizaci zkoušky a přátelský přístup .


Eva Horáková

7.10.2021 7:09

Dobrý den,

Absolvovala jsem přípravný kurz Koordinátora BOZP na staveništi, přednášející byl pan JUDr. Stanislav Diviš, velice oceňuji profesionalitu přednášek, odbornost a přístup k absolventům.


Lenka

6.10.2021 14:04

Prosila bych zodpovědět otázku, nevím, kam zadat:
Musí zaměstnavatel hlásit KHS zařazení zaměstnanců do kategorií, pokud jsou zařazeni do kategorie 1. /týká se to např. pedagogů) . KHS do určitého roku podávala stanoviska, ale teď už to nedělají. Jak tedy řešit, když pak kontroly vyžadují odpověď na oznámení odeslaná KHS. Děkuji Lenka

Odpověď:

Dobrý den, paní Lenko,
podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů, § 37, odst. 2 předkládá zaměstnavatel „žádost“ o zařazení prací v případě, že výslednou kategorii práce zaměstnance/ů je kategorie třetí nebo čtvrtá, a to nejpozději do 30 dnů od zahájení výkonu práce. Na základě žádosti příslušné územní pracoviště krajské hygienické stanice vydá rozhodnutí, podle správního řádu (zákon 500/2004 Sb.), o zařazení práce do kategorie prací.
Pokud je práce zařazená do celkové druhé kategorie prací, tak zaměstnavatel, ve smyslu zákona č. 258/2000 Sb., § 37, odst. 4, příslušnému územnímu pracovišti krajské hygienické stanice neprodleně „oznámí“, které práce zařadil do druhé kategorie prací. V tomto případě územní pracoviště KHS zasílá zaměstnavateli „sdělení o zařazení práce do kategorie druhé“, pokud na základě šetření KHS není některá z prací zařazena z moci úřední (§ 37, odst. 6) do kategorie rizikových prací (v tomto případě vydá výše uvedené rozhodnutí).
Náležitosti žádosti jsou uvedeny v § 37, odst. 3 uvedeného zákona, náležitosti oznámení jsou uvedeny v § 37, odst. 4 téhož zákona.
Práce na pracovišti zaměstnavatele, které nebyly zařazeny do druhé, třetí nebo čtvrté kategorie prací, se považují „automaticky“ za práce kategorie první (viz § 37, odst. 2 zákona) a v tomto případě se žádost ani oznámení územnímu pracovišti KHS nezasílá.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Mgr. Marcela Dobřanská


Petr Houška

21.9.2021 14:40

Dobrý den,
15 a 16. 9. 2021 byla v Č. Budějovicích Vaší společností organizována zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik BOZP, které předcházel dvoudenní přípravný kurz. Rád bych touto cestou poděkoval Mgr. Dobřanské za vynikající organizaci této akce, lektorovi školení JUDr. Divišovi za profesionální přístup a celé zkušební komisi za vysokou odbornou úroveň při této zkoušce.
S pozdravem
Houška Petr


Ing. Jaromír Kukelka

11.6.2021 13:35

Dobrý den.
Poprvé jsem dělal kurz online. Pan Ing. Petik byl na nás velmi dobře připraven a dokázal nám témata podat z různých pohledů. Osvěžení vědomostí jeho prostřednictvím mi dává smysl, způsob školení mi vyhovoval.
Zkušební komise byla sice přísná, ale spravedlivá.
Ještě jednou děkuji všem Dámám i předsedovi panu Divišovi.
s pozdravem
Jaromír Kukelka


Petr Sehnal

31.5.2021 3:29

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat celému týmu ROVS za přípravu ke zkoušce v prevenci rizik BOZP, zejména panu Mgr. Bráchovi za velmi příjemný a naprosto profesionální výklad a přístup.
S pozdravem
Petr Sehnal