K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Jindřich Mokráček

26.12.2019 18:25

Veškeré vzdělávací kurzy a programy v rámci společnosti ROVS, považuji za velmi dobře organizované, zvládnuté a především opravdu šité na míru. Od společnosti mám již všechny své odbornosti v BOZP a PO a musím přiznat, že když si vyhlídnu něco nového, zabrousím sem, zda je to v repertoáru společnosti ROVS.

Skvělí pedagogové - poslední jsem absolvoval přípravu na KOO - jak Ing. Lukáš Petik (výborný, jasný, srozumitelný a především věcný výklad), tak administrátorka kurzu pí. Nikola Pancnerová (která si poradí s technickými problémy, které sama neovlivní) :-)

Není to zadarmo a opravdu naučí. O tom vypovídá i zkušební komise, kdy zkoušející je mimo jiné i JUDr. S. Diviš (velký praktik a zkušená osoba v oblasti BOZP) a vždy jsem moc rád, když mám tu čest..

Skvělá práce, celé společnosti přeji vše nej i do dalších let.


Marcel Gál

13.12.2019 13:08

Poděkování za odbornou přípravu - kurz Praha říjen - prosinec 2019

Musím říct že 3 týdenní přípravní kurz ke zkoušce k zajišťování úkolů v prevenci rizik v Praze byl nad moje očekávání. Pochvaluji profesionalitu a zkušenosti všech přednášejících lektorů - specialistů a taktéž chválím přístup p. Němcové (manažerky kurzu) byl jsem velice spokojen. Určitě se uvidíme i za 5 let při periodickém školení / zkoušce. Dávám 5 *****

Děkuji


Václav Svoboda

18.11.2019 21:44

Poděkování za školení.
Dobrý den, měl jsem z týdne školení Koordinátora BOZP v Praze docela obavy, protože nejsem zastáncem školení a týdenních už vůbec ne. Předpokládal jsem, že to bude "protrpěný týden" s nejistým výsledkem pro mě, kterých jsem zažil již několik.
Byl jsem ale velmi překvapen obsahem a hlavně způsobem podání výkladu probíraných témat. Začalo to již v pondělí a úterý, kdy mě opravdu překvapil pan Karel Novotný, který je opravdu zábavný školitel a způsob jeho výkladu probíraných témat vypovídá o jeho celoživotních zkušenostech v tomto oboru. Opravdu borec...!!!! Své pocity o přednáškách pana inženýra Petika jsem sdělil už osobně. Opravdu jsem nečekal, že takový mladý člověk budete tak fundovaný a kovaný v dané problematice. Je taktéž moc dobrý a má velice široký záběr znalostí v mnoha oborech, což nám za ty 3 dny přednášek mnohokrát dokázal. Klobouk dolů i před ním.
S pozdravem, V.S.


Dědečková Petra

29.10.2019 14:35

Poděkování zaměstnancům ROVS

Ve dnech 14. - 15. 10 2019 jsem absolvovala "Intenzivní dvoudenní přípravný kurz Prevence rizik" v Českých Budějovicích, vč. vykonání periodické zkoušky z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění.

Prostřednictvím tohoto dopisu si Vám dovoluji poděkovat za zprostředkování předmětného kurzu, jeho profesionální a odborné pojetí a vyzdvihnout lektorskou činnost a cenné rady pana JUDr. Stanislava Diviše.

Zároveň bych velice ráda pochválila manažerku kurzu paní Nikolu Pancnerovou za zajištění daného kurzu a jeho bezproblémový průběh. Zejména její profesionální, a přitom velice vstřícný přístup ke klientům spoludotváří celkově pozitivní dojem z absolvovaných akcí.
Tímto paní manažerce patří mé poděkování a současně se přimlouvám za případné zohlednění těchto skutečností v jejím finančním ohodnocení. Přeji Vám i Vašim kolegům, ať se i nadále daří a Vaší společnosti mnoho dalších spokojených klientů.


Jiří Kepela

23.10.2019 5:37

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za velmi profesionální školení Ing. Petika, které jsem absolvoval na Základním kurzu OZO v Pardubicích. Školení považuji za jedno z nejlepších, které jsem doposud u ROVS absolvoval. Všem doporučuji.


Šmíd Vladislav

16.10.2019 10:14

Dobrý den
přednášky ing.Petíka a podklady byly zpracovány super, dobře se s nimi pracovalo


Petr Bubeníček

27.9.2019 10:31

Chtěl bych se tímto připojit k pozitivnímu hodnocení kolegy M. Nermuta k organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 9. 9. až 13. 9. 2019. Tradičně velmi dobře lektorsky obsazený a organizačně zvládnutý týden je z mého pohledu přínosem pro práci všech účastníků, jejich dovednosti a znalosti problematiky BOZP a určitě stojí za to se ho i v budoucnu zúčastnit.


Gabriela Bohušová

25.9.2019 16:05

Dobrý den,
chtěla bych ještě jednou poděkovat za výborně zpracovanou prezentaci co se týká připraveného kurzu na KOO BOZP v Ostravě. Budu se opakovat, ale za mě za tím nejlépe pojatý kurz. Bylo to věcné, né příliš zdlouhavé co se týká jednotlivých témat, prolnuté fotkami a videi, co vše se může stát na staveništi, když nebudou dodrženy zásady BOZP, doplněné o reálné zkušenosti ze staveb. Profesionální přístupu a příprava, znalost legislativy (smekám kloubouk). Ing. Petik je opravdu kapacita a na jeho přednášky se budu vždy těšit.
Přeji hezký den G.B.


Miroslav Nermut

16.9.2019 15:23

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za kvalitní náplň a vzornou organizaci kurzu "Novinky v BOZP" v Hluboké nad Vltavou v termínu 9. 9. až 13. 9. 2019. Velké děkuji. Miroslav Nermut


Tomáš Neugebauer

30.7.2019 13:50

Velice děkuji za přímo bleskovou pozitivní odpověď.

S přáním hezkého dne

Tomáš Neugebauer