K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Petr Bubeníček

8.10.2018 9:52

Poděkování za kvalitní organizaci a náplň semináře Novinky v BOZP 2018 v září - Hluboká nad Vltavou. Dobrý den. Chci Vám touto cestou poděkovat za profesionální přístup při organizaci a výběru lektorů na výše uvedený seminář Novinky v BOZP. S naprostou většinou účastníků semináře jsme se shodli na pozitivním hodnocení jak manažerky kurzu, tak i na vysoké úrovni všech přednášejících. Za spolupráci Vám děkuje a zdraví Petr Bubeníček


Pavel Fedič

11.7.2018 12:43

Dobry den přeji,
dnes jsem úspěšně absolvoval zkoušky Technik BOZP.
Rad bych chtěl podekovat všem, kteří se na tom podíleli, zvlášť kolegyně M. Dobřanskou a I. Němcovou. Naprosto ukázková spolupráce, komunikace a podpora. Nemůžu jim nic vytknout.
Věřím, ze se v budoucnu ještě zúčastním Vašich akci.
Hezky zbytek dne přeji. Pavel Fedič


Jiří Dvořák

2.5.2018 17:50

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat celému organizačnímu týmu Rovsu za kvalitní kurz Valtické dny BOZP konaný ve dnech 26.4. - 27.4. 2018 ve Valticích. Přednášejícímu p. Ing. Petíkovi za velmi přínosný a zajímavý výklad. Místo školení penzion Addo - ubytování, strava vše bylo perfektní, okolí, pak nabízí možnosti výletů a návštěvy zajímavých míst.
Určitě všem doporučuji.


Ing. Stach

11.4.2018 10:04

Děkuji za kvalitní přípravný kurz Koordinátora BOZP. Především přednášejícímu Ing. Petíkovi za velmi erudovaný výklad problematiky. Za jeho přínos, praktické ukázky a především zkušenosti z praxe! Legislativní i znalosti z praxe Ing. Petíka jsou inspirující pro nás ostatní!
Ještě jednou děkuji.


Jana Michlová, SSMSK, p.o.

11.4.2018 9:06

Dovolte mně srdečně poděkovat celému organizačnímu týmu spol. ROVSu, zejména Mgr. Marceli Dobřanské za příkladnou vstřícnost, spolupráci, zpracování materiálů v elektronické i písemné verzi, které mají vysokou odbornou úroveň, jsou aktuální a přínosem k práci při plnění povinností BOZP v souladu s platnou legislativou. Mé uznání rovněž patří i přednášejícím, jejichž přednášky jsou profesionální a podloženy zkušenostmi z praxe. Doporučuji účast na akcích pořádaných jmenovanou společností. Přeji mnoho úsěchu v další práci.


Milan Pinčák

6.4.2018 14:46

Dovolte, abych prostřednictvím tohoto komentáře poděkoval panu Fröhlichovy Martinovi za naprosto mimořádný přístup k mému problému s aplikacemi pořízenými od této společnosti. V dnešní době se jedná o naprosto výjimečný počin a tímto ještě jednou děkuji.


Dita Wernerová

25.3.2018 17:44

Pražský přípravný kurz (19.-23.3.2018) ke zkoušce na Koordinátora BOZP na staveništi, který tři z pěti dnů vedl Ing. Lukáš Petík a dva dny pan Ing. Kápl, byl velmi užitečný a plný praktických poznatků. Výklad legislativy poutavým způsobem, kdy člověk snadno pochopí význam a dá si dohromady souvislosti. Absolutně nelituji času stráveného na kurzu. Velký dík panu Ing. Petíkovi za jeho čas a ochotu podělit se s námi o své cenné zkušenosti a rady do budoucna. Bez jakýchkoliv námitek a připomínek.Všem zájemcům o zkoušku vřele kurz doporučuji.


Jiří Obruča

15.3.2018 9:02

Dobrý den, i já bych velmi rád touto cestou poděkoval celému organizačnímu týmu ROVSu a předvším paní Pavelkové za příkladnou spolupráci a organizaci celého kurzu - Koordinátor BOZP zakončený 14.3.2018.
Mé poděkování a uznání rovněž patří i přednášejícím, jejichž přednášky jsou profesionální a podloženy velkou zkušeností a praxí. Rozhodně doporučuji účast na takových přednáškách.
Děkuji.


Marek Hanzlík

5.1.2018 13:24

Dobrý den,
cítím potřebu poděkovat zúčastněnému kolektivu kurzu prevence rizik BOZP konaného 9.10. - 15.12.2017 v Rožnově. Vysoká úroveň studijních materiálů, profesionalita vyučujících a skvělá organizace kurzu.
Kdo se chce opravdu něco naučit, musí do ROVSu.

Děkuji


Irena Mašková

4.1.2018 10:39

Dobrý den, již dlouho marně vyhlížím školení s náplní PO. Odbornou způsobilost v PO mám, jen bych si ráda "provětrala" vědomosti. Bylo by možné zveřejnit program kurzu Osoba odborně způsobilá v oboru PO a eventuálně se přihlásit třeba jen na část kurzu?
Vaše kurzy a semináře navštěvuji již mnoho let a jste pro mne garantem vysoké kvality.
Děkuji a přeji úspěšný rok 2018.
Mašková

Odpověď:

Dobrý den,
děkujeme za zajímavý podnět.
Přihlásit se jen na část kurzu Osoba odborně způsobilá v PO by možné bylo, z administrativních důvodů by však toto šlo provést asi jen na brněnských kurzech, kde je manažerka kurzu přítomná každý den kurzu.
Jarní běh kurzu je už bohužel beznadějně plný.
Napište mi prosím na můj mail hana.loudinova@rovs.cz bližší požadavky, např. odkud jste, a pokusíme se najít nějaké řešení.

Přeji mnoho úspěchů v roce 2018.

Hana Martinát Loudinová
jednatelka