K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Lenka Hozáková

3.7.2020 12:49

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za přístup, odbornost a praktické znalosti lektora.
Profesionální přípravu a předané informace na kurzu a zkoušce v Českých Budějovicích.
.
Děkuji a přeji hezký den.


Jaroslav Slezák

29.6.2020 11:47

Ve 26. týdnu jsem v Praze dělal opakovanou zkoušku OZO v prevenci rizik, poprvé to bylo u ROVS a určitě ne naposledy. Výborná organizace, příprava na zkoušku, výklad JUDr. Diviše i samotná zkouška s komisí - vše na vysoké úrovni. Děkuji, Jaroslav Slezák


J. Baránek

22.3.2020 13:48

Chci se rovněž přidat k poděkování a to za Seminář v Brně (3.-7.2.). Pan Ing. Lukáš Petik umí vše dobře a věcně podat, vysvětlit a rád bere přednášku i jako částečnou diskuzi s řešením situací v praxi - což je nejlepší forma studia. Ještě dodám, že má znělý hlas a to je bonus pro posluchače :-) Děkujeme.


Vanžura Milan

25.2.2020 14:52

Dobrý den, moc děkuji za skvěle probíhající kurz Postupy, rizika a opatření v BOZP na staveništi který se konal v Českých Budějovicích. Přednášky pana Ing. Petika mají smysl a logiku a velmi mnoho cenných poznatků jsem si odnesl do praxe. Děkuji. M.V.


L. Trenk

25.2.2020 14:33

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi naučné přednášení v oblasti BOZP v rámci přípravného kurzu Koordinátora BOZP na staveništi v Českých Budějovicích. Semináře pana Ing. Lukáše Petika jsou za mě hodnoceny na výbornou.


Jindřich Mokráček

26.12.2019 18:25

Veškeré vzdělávací kurzy a programy v rámci společnosti ROVS, považuji za velmi dobře organizované, zvládnuté a především opravdu šité na míru. Od společnosti mám již všechny své odbornosti v BOZP a PO a musím přiznat, že když si vyhlídnu něco nového, zabrousím sem, zda je to v repertoáru společnosti ROVS.

Skvělí pedagogové - poslední jsem absolvoval přípravu na KOO - jak Ing. Lukáš Petik (výborný, jasný, srozumitelný a především věcný výklad), tak administrátorka kurzu pí. Nikola Pancnerová (která si poradí s technickými problémy, které sama neovlivní) :-)

Není to zadarmo a opravdu naučí. O tom vypovídá i zkušební komise, kdy zkoušející je mimo jiné i JUDr. S. Diviš (velký praktik a zkušená osoba v oblasti BOZP) a vždy jsem moc rád, když mám tu čest..

Skvělá práce, celé společnosti přeji vše nej i do dalších let.


Marcel Gál

13.12.2019 13:08

Poděkování za odbornou přípravu - kurz Praha říjen - prosinec 2019

Musím říct že 3 týdenní přípravní kurz ke zkoušce k zajišťování úkolů v prevenci rizik v Praze byl nad moje očekávání. Pochvaluji profesionalitu a zkušenosti všech přednášejících lektorů - specialistů a taktéž chválím přístup p. Němcové (manažerky kurzu) byl jsem velice spokojen. Určitě se uvidíme i za 5 let při periodickém školení / zkoušce. Dávám 5 *****

Děkuji


Václav Svoboda

18.11.2019 21:44

Poděkování za školení.
Dobrý den, měl jsem z týdne školení Koordinátora BOZP v Praze docela obavy, protože nejsem zastáncem školení a týdenních už vůbec ne. Předpokládal jsem, že to bude "protrpěný týden" s nejistým výsledkem pro mě, kterých jsem zažil již několik.
Byl jsem ale velmi překvapen obsahem a hlavně způsobem podání výkladu probíraných témat. Začalo to již v pondělí a úterý, kdy mě opravdu překvapil pan Karel Novotný, který je opravdu zábavný školitel a způsob jeho výkladu probíraných témat vypovídá o jeho celoživotních zkušenostech v tomto oboru. Opravdu borec...!!!! Své pocity o přednáškách pana inženýra Petika jsem sdělil už osobně. Opravdu jsem nečekal, že takový mladý člověk budete tak fundovaný a kovaný v dané problematice. Je taktéž moc dobrý a má velice široký záběr znalostí v mnoha oborech, což nám za ty 3 dny přednášek mnohokrát dokázal. Klobouk dolů i před ním.
S pozdravem, V.S.


Dědečková Petra

29.10.2019 14:35

Poděkování zaměstnancům ROVS

Ve dnech 14. - 15. 10 2019 jsem absolvovala "Intenzivní dvoudenní přípravný kurz Prevence rizik" v Českých Budějovicích, vč. vykonání periodické zkoušky z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění.

Prostřednictvím tohoto dopisu si Vám dovoluji poděkovat za zprostředkování předmětného kurzu, jeho profesionální a odborné pojetí a vyzdvihnout lektorskou činnost a cenné rady pana JUDr. Stanislava Diviše.

Zároveň bych velice ráda pochválila manažerku kurzu paní Nikolu Pancnerovou za zajištění daného kurzu a jeho bezproblémový průběh. Zejména její profesionální, a přitom velice vstřícný přístup ke klientům spoludotváří celkově pozitivní dojem z absolvovaných akcí.
Tímto paní manažerce patří mé poděkování a současně se přimlouvám za případné zohlednění těchto skutečností v jejím finančním ohodnocení. Přeji Vám i Vašim kolegům, ať se i nadále daří a Vaší společnosti mnoho dalších spokojených klientů.


Jiří Kepela

23.10.2019 5:37

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za velmi profesionální školení Ing. Petika, které jsem absolvoval na Základním kurzu OZO v Pardubicích. Školení považuji za jedno z nejlepších, které jsem doposud u ROVS absolvoval. Všem doporučuji.