K personalizaci obsahu a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používaním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Ing. Milan Uškovič

24.3.2021 18:14

Dobrý den,
ve dnech 22.-23.3. 2021 v Českých Budějovicích jsem u absolvoval on-line kurz s Ing. Lukášem Petíkem. Přesto, že jsem byl k on-line kurzu skeptický, velmi příjemně mě překvapil jeho průběh. Profesionální přístup, příprava, a rychlé reakce p. Petíka, jeho podání vysvětlení k našim dotazům ohledně problematiky práce KOO BOZP v praxi bylo vyčerpávající a závěrem musím říci, že toto jsem potřeboval. Děkuji pane inženýre.
24.3. jsem zde absolvoval periodickou zkoušku KOO BOZP. Po předešlém kurzu a nastavení vysoké laťky přednášejícího jsem pozbyl všech svých pár zbylých buněk sebevědomí a na zkoušku odcházel s vědomím že nic neumím a zapomněl jsem mateřskou řeč. Ale dal jsem to.
Ještě jednou děkuji celé komisi na čele s JUDr. Divišem, to je profi práce a těším se za 5 let opět u Vás.


LIBOR PAVLÍK

3.3.2021 15:06

Skvělé on-line školení příprava na periodickou zkoušku prevence rizik!

lektor R. Křepinský je jednička

zkoušejcí naprosti profici


Ilona Roderová

3.3.2021 11:36

Dobrý den,
nedávno jsem složila opakovanou zkoušku osoby odborně způsobilé v prevenci rizik pod vedením ROVS v ČB. Ráda bych touto cestou poděkovala všem za organizaci a celý postup zkoušky, v této době není vůbec jednoduchý dát vše dohromady. Veškeré informace i podklady byli na profesionální úrovni.
S pozdravem
Ilona Roderová Energo s.r.o.


Petr Richter

25.2.2021 8:07

Dobrý den, pane Petiku.
Rád bych Vám touto cestou poděkoval za přípravný kurz, který jsem pod Vaším vedením absolvoval. Upřímně, z počátku když jsem se dozvěděl, že kurz bude probíhat formou online výuky jsem byl skeptický. Ale velice příjemně jsem se nechal opět poučit, že když někdo svoji práci dělá opravdu dobře, výsledky se dostaví.
Váš kurz mne bavil od začátku až do konce. Natočená videa, podklady i online výuka. Rád jsem Vás poslouchal, některé získané informace mi až po Vašem výkladu zapadly do sebe a při zkoušce se mi mnohé vybavilo.
Jsem moc rád, že jsem Vás poznal a byl bych opravdu vděčný kdybychom se mohli nadále někde setkávat ať už jak jste zmínil ve Valticích nebo na nějakém setkání koordinátorů. Nevzpomínám si kdy jsem naposled potkal člověka, který zná problematiku komplexně a ze všech úhlů.
Rád bych se v budoucnu účastnil setkání koordinátorů i osob způsobilých v prevenci rizik.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci a skvělý výklad.
P.S. Jako fotku jsem si vylosoval pracovníka v provizorním postroji se zámkem bez klíče.

S přátelským pozdravem
Petr Richter
Koordinátor BOZP na staveništi: č. osvědčení ROVS/1623/KOO/2021
Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik: č. osvědčení ROVS/310/PREV/2020


Eva Podzemská

25.2.2021 6:44

Dobrý den!

Absolvovala 2 denní intenzivní kurz k přípravě na periodickou zkoušku OZO. Chci tímto poděkovat za tento kurz pod vedením Mgr. Dobřanské Marcely, který byl velmi intenzivní a prezentace se mi velmi líbila. Některé prezentace jsem si nechala poslat, jako VTZ a Značky a symboly. Hodně mi pomohl i TESTR k přípravě na zkoušku, kterou jsem měla v Praze v hotelu ILF.
Chci též poděkovat za velmi pěkný přístup p. Němcové Ireny, která nám všem pěkně vysvětlila průběh zkoušky.
Poděkování nemohu vynechat ani pro zkušební komisi, jejíž přístup byl velmi vstřícný a i přes nervozitu, kterou člověk i po těch letech má, dokázala jí „ukočírovat“ a nesnažila se nikoho potopit. Děkuji všem 3 pánům: Ing Stanislavu Divišovi, ing. Jiřímu Tilhonovi a Robertu Křepinskému.
Moje celoživotní vzdělávání jsem u Vaší společnosti započala v roce 1993 v Brně 3 týdenním kurzem. Na základě zákona 309/2006 Sb. Jsem pak u Vás absolvovala v roce 2010 další zkoušku a zůstala jsem Vám věrná i v roce 2015 a na závěr i letos ( celkem 28 roků vzdělávání u ROVS ).
Je to moje poslední zkouška, protože za 5 let už nebudu muset sedět na potítku a odpovídat na otázky, protože již budu na zaslouženém odpočinku.
Závěrem děkuji za všechna ta léta strávená v mém vzdělávání s ROVS. Prosím o předání poděkování všem zmíněným i těm ostatním, s kterými jsem se sice přímo nesetkala, ale odvádějí skvělou práci pro všechny, kdo mají zájem.
Děkuji a pěkný den!
Eva Podzemská, Trade Union Teplice


David Buchar

17.2.2021 19:24

Dobrý den, dnešní zkouška byla, i přes moji trému, díky vřelému přístupu zkušební komise velice příjemná. Děkuji celému týmu firmy ROVS za přípravu a cenné rady do pracovního života. Všem pevné zdraví a na shledanou za necelých 5 let.
D.Buchar


Lenka Gombíková

16.2.2021 9:37

Dobrý den,
ráda bych poděkovala celému týmu ROVS a hlavně organizátorkám přípravného kurzu a zkoušky OZO v prevenci rizik paní Nikole Pancnerové a Ireně Němcové za zajištění a organizaci. Vše bylo skvěle organizováno, vysvětleno a všechny materiály zaslány včas s předstihem. Bylo mi umožněno se přihlásit na dřívější On-line kurz a tedy jsem měla dost času na přípravu na zkoušku. Materiály od ROVS ke zkoušce jsou jednoduché, stručné a přehledné. On-line kurz zase dodal spoustu názorných ukázek a podrobností z legislativy i z praxe.
Celá zkouška pak probíhal v přátelském prostředí, včetně milé konverzace na odborné úrovni s celou komisí.
Děkuji a přeji všem hodně zdraví.
Lenka Gombíková


Marcela Zumrová

6.2.2021 6:24

U ROVSu jsem absolvovala přípravný kurz k získání OZO v prevenci rizik v BOZP a to celý on line a 5.1.2021 i úspěšně složila zkoušku.
Moc a moc děkuji paní Ireně Němcové za skvělou organizaci, poskytované informace a provázení celým přípravným kurzem až k úspěšnému cíli. Dále díky všem z ROVSu za skvělé zpracování studijních materiálů a celkovou on-line realuzaci kurzu, která v této době nebyla vůbec snadná.
Celý tým lektorů byl skvělý a přes monitor dokázali vstoupit do našich domovů, HO pracovních míst a zaujmout, oslovit daným tématem a jeho problematikou, předat znalosti, zkušenosti, rady, typy a i pobavit. Smekám před jejich umem a odhodláním jít do této on line výzvy a připravit nás na závěrečnou zkoušku a vstup do reality a praxe BOZP.
Velké díky patří i odborné komisi v čele s panem Bráchou . ...a jak jsme si na místě řekli "následnou zkoušku po pěti letech jedině u ROVSu" :-)
Takže VELKÉ díky a pokračujte v tomto skvělém trendu a držím Vám všechny palce ať se daří a jsme zdraví !!!


Helena Březinová

5.2.2021 20:49

Dobrý den,
u společnosti ROVS jsem absolvovala přípravný kurz k získání odborné způsobilosti v prevenci rizik v BOZP a dnešního dne i zkoušku. Musím poděkovat celému kolektivu a jmenovitě paní Ireně Němcové za lidský přístup, výborné zpracování materiálů a celkovou organizaci, která asi nebyla v této době jednoduchá. Také děkuji skvělým lektorům, jejichž hodiny nebyly zbytečně stráveným časem u PC, ale opravdu přínosným zdrojem informací.
Děkuji i odborné komisi a následnou zkoušku po pěti letech jedině u ROVSu. :-)
Rudolf Stára

5.2.2021 11:22

Dobrý den,
právě jsem, v této prachpodivné době Covidu, absolvoval online přípravný kurz a následně zkoušku z odborné způsobilosti na činnost koordinátora BOZP na staveništi.
Dělám to již několik let a absolvoval jsem různé semináře, s různou kvalitou a hlavně mi většina nic nedala do praxe.
Proto jsem se rozhodl touto formou pochválit kvality lektora pana Ing. Lukáše Petika, v jehož osobě je spojena schopnost výborně předávat informace důležité pro praxi, má dar propojit teorii a praxi, na příkladech vysvětlit problematiku.
Materiály, které jsme během přípravy prošli, jsou na vysoké profesní úrovni a v rozsahu - jednoduše řečeno - mraky.
Organizace i průběh zkoušky byl bezproblémový.
Na závěr musím konstatovat, že v případě mých dalších zkoušek nebo seminářů se opět obrátím na společnost ROVS, která představuje záruku kvality.
S pozdravem a poděkováním
Ruda Stára