Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kniha návštěv

Rádi bychom věděli co si myslíte o našich stránkách a našich produktech. Prosíme zanechte Váš komentář v této veřejné knize návštěv, kde můžete sdílet vaše názory s jinými návštěvníky.

Přidat komentář

Vaše názory

Stanislav T.

27.2.2024 15:13

Předání věcných informací na přípravném kurzu ke zkoušce koordinátora BOZP na staveništi v podání Ing.Petika, bylo opět přínosné a profesionální. Děkuji velmi ST


Lenka M.

27.2.2024 12:37

Děkuji moc za přípravu ke zkoušce koordinátora BOZP. Ing. Petikem zaslané video přednášky, dokumenty i živé přenosy jsou moc pěkně zpracované. A pro mě velmi užitečné.
Přeji pěkný den a ještě jednou díky. L.M.


Ladislav Hakala

27.2.2024 10:46

Organizace školení pro přípravu k periodické zkoušce KOO BOZP, byla fajn. Ing. Petik předává informace a zkušenosti záživnou podobou.
Ještě jednou děkuji
Ladislav Hakala


Vladimíra Přibylová

22.2.2024 23:23


Dobrý den,
ráda bych zde poděkovala za skvělou organizaci a péči o klienty paní Veronice Jedličkové, také mě velmi oslovil lidský přístup zkušební komise, který se nenápadně přesouval do úrovně odborného rozhovoru pod vedením JUDr. Stanislava Diviše. Celá zkušební komise v Českých Budějovicích, dne 15.2.2024 vytvořila přátelskou atmosféru a dokázala, že zkoušení může být nakonec příjemný a podnětný zážitek, v dnešní uspěchané a vystresované době dost vzácné, ještě jednou děkuji Vám všem.


Anna Průchová

7.12.2023 14:06

Absolvovala jsem třítýdenní přípravný kurz na OZO v prevenci rizik v Praze. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu ROVS, který kurz připravil, všem lektorům, kteří nás kurzem prováděli a připravili nás na zkoušku. Obzvláště paní Němcové za skvělý management kurzu a velmi ochotné a milé jednání. Také celé zkušební komisi v čele s JUDr. Stanislavem Divišem, za milou atmosféru u zkoušky a velmi profesionální přístup.


Jana V.

1.12.2023 12:56

Absolvovala jsem třítýdenní přípravný kurz Prevence rizik v Ostravě. Kurz byl velmi dobře organizačně zajištěn zejména díky p. Vlaďce Mackurové, Všechny přednášky byly na profesionální úrovni vedené v pohodové atmosféře. Zejména p. Dobřanská a p. Koutný nás připravovali na úspěšné zvládnutí závěrečné zkoušky, která byla sice náročná, ale komise se snažila alespoň odbourat stres a trému.


Ranušová Jitka

21.11.2023 14:22

Děkuji Bc. Veronice Jedličkové za skvělé zajištění přípravného kurzu a následně organizaci zkoušek pro OZO v prevenci rizik, kterých jsem se účastnila v Plzni v říjnu t.r. Zároveň děkuji za výbornou přípravu a doplňující výklad k tématům BOZP JUDr. Stanislavu Divišovi.


Bedřich Č.

20.11.2023 9:03

Dobré odpoledne, zdárně jsem absolvoval "zkoušku koordinátora BOZP a chci věřit tomu, že jsem nikomu neudělal ostudu.
Touto cestou chci poděkovat hlavně panu Ing. Petikovi, kdy jeho výklad i jím připravená videa jsou naprosto dokonalé přípravné materiály pro prohloubení znalosti všech koordinátoru BOZP. Dokonale "vypíchnul" to nejdůležitější co musíme (měli bychom) vědět, ať pokud možno nikdy neslyšíme větu začínající: "Jménem republiky ..........."
I zkušební komisaři ke zkoušce přistupovali "lidsky" a vnímal jsem to jako odbornou rozpravu nad vylosovanými tématy. Děkuji. BČ


Hana Jindřichová

10.11.2023 12:19

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Jedličkové za zajištění přípravného kurzu v Českých Budějovicích (říjen 2023). Její přístup je velice vstřícný.


Děkuji Jindřichová


Jana Maturová

29.10.2023 12:07

Ve středu 27.10.2023 jsem byla po 4 na zkoušce OZO v PR v Českých Budějovicích. Kdo mě zná, ví že tuto zkoušku považuji za nutné zlo a pro absolventy VŠB-TU, FBI, absolutně nadbytečnou. Nicméně poprvé, od roku 2007 musím konstatovat, že konečně bylo složení zkušební komise na úrovni a zkouška byla pro mne dokonce příjemnou záležitostí.