Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

E-shop - Cesta do školy

Délka 35 minut.

Z obsahu:
Cesta do školy je nový dopravně-výchovný pořad, určený pro žáky základních škol. Ve 35 minutách se dostáváte do příběhu čtyř malých dětí a nezbedného Vendelína, kteří v průběhu filmu procházejí různými dopravními situacemi. Společně s klaunem Ronaldem je řeší tak, aby nikdo nemohl být ohrožen - ať již pří chůzi, užití prostředků městské hromadné dopravy, jízdě na kole, kolečkových bruslích, či při hraní her v exteriérech. Film je rozvržen do tří kapitol - Cesta do školy na podzim, v zimě a na jaře - kdy se děti na ulicích setkávají s úplně odlišnými situacemi.

Kvalitu pořad zaručují následující odborní garanti:
Centrum dopravního výzkumu Brno (www.cdv.cz)
Výzkumný ústav bezpečnosti práce Praha (www.bozpinfo.cz)
Mgr. Libuše Černá (soudní znalec, manažer řízení systému jakosti BOZP, specialista bezpečnosti práce, svazová inspektorka BOZP ve školství)

  • Kategorie: Videa > DVD
  • Autor:
  • Rok vydání: 2005
  • Cena vč. DPH: 550 Kč
  • Upozorňujeme, že pořady byly vyrobeny k legislativě roku vydání vzdělávacího pořadu.

Fotografie

037.jpg
Množství