Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kurz "Na míru" - Odborná způsobilost v elektrotechnice (vyhl. č. 50/1978 Sb.)

Dle vašich požadavků zajistíme proškolení vašich zaměstnanců v elektrotechnice, zajistíme i jejich přezkoušení před odbornou zkušební komisí. 

Pracovník poučený v elektrotechnice (§ 4 vyhl. č. 50/1978 Sb., v platném znění)

Pracovník znalý práce v elektrotechnice  (§ 5 vyhl. č. 50/1978 Sb., v platném znění)

Pracovník pro samostatnou činnost v elektrotechnice (§ 6 vyhl. č. 50/1978 Sb., v platném znění)

Pracovník pro řízení činnosti v elektrotechnice (§ 7 vyhl. č. 50/1978 Sb., v platném znění)

Pracovník pro řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem a pracovníci pro řízení provozu v elektrotechnice (§ 8 vyhl. č. 50/1978 Sb., v platném znění)

Absolvent po závěrečném úspěšném složení zkoušky před zkušební komisí je odborně způsobilý k obsluze a práci  na elektrickém zařízení pro kterou je požadována  odborná způsobilost v elektrotechnice podle § 4, 5, 6, 7 a 8 vyhl.č. 50/1978 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Nejkratší praxe a vzdělání požadované pro pracovníky uvedené v § 6 až 8 je stanoveno v Příloze č. 1 k vyhlášce č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, ve znění pozdějších předpisů.